Aktuality

V systému ISKP14+ nastal problém se zobrazováním rozpočtu, více informací ZDE   ***   Dne 17. ledna 2018 byla vyhlášena výzva č. 39 Zvyšování kvality a efektivity fungování podpůrné inovační infrastruktury III. Bližší informace naleznete ZDE.   ***   Odbor evropských fondů se stěhuje na novou adresu, více informaci ZDE   ***   Praha podporuje inovace a rozvoj podnikání prostřednictvím voucherů za 480 milionů korun, více informací ZDE.   ***   41. výzva - Dne 19. 9. 2017 vydal ŘO důležité upozornění k výkladu bodu č. 4 dané výzvy. ZDE   ***   

Známe vítěze vánoční soutěže s pražským operačním programem, kterou vyhlásila radní Ropková

V úterý, 19. 12. po 20. hodině večerní skončila naše vánoční soutěž o tři 1 TB externí disky!

Vánoční soutěž vyhlásila v pondělí, 18. prosince, radní hl. m. Prahy pro oblast školství a evropských fondů, Irena Ropková, na Facebooku hl. m. Prahy, www.facebook.com/PrahaEU.

Všem zájemcům byla položena stejná otázka:  Jakou celkovou částku z pražského operačního programu schválilo Zastupitelstvo hlavního města Prahy k 15. prosinci na projekty žadatelů o podporu v prioritní ose 4 Podpora vzdělávání a zaměstnanosti?

 

Správná odpověď je, že z evropských fondů přiteklo na podporu pražských škol a aktivit ve vzdělání dosud 1 330 437 072,40 Kč. A tato částka není zdaleka finální!  Na tomto webu se můžete v sekci Realizované projekty dočíst, na co vše byly peníze smysluplně využity a co dobrého Pražanům přinesly nejen v oblasti školství, ale i např. v dopravě, energetických úsporách a vědě a výzkumu, kam směřovaly další 3,2 mld.

Děkujeme za hojnou účast v soutěži!

Tři externí 1TB disky Maxtor M3 Portable získávají:

  1. Kamil Jiránek
  2. Zdeněk Bíza
  3. Tereza Dolejšová

GRATULUJEME!!!

Pravidla soutěže ke stažení ZDE

grafika_Vánoční soutěž

 

Aktuality


19.1.2018

Semináře pro příjemce v 21. výzvě


Vyhlášeny semináře pro příjemce v 21. výzvě, více informací ZDE


19.1.2018

Problém s úpravou rozpočtu v ISKP14+


V systému ISKP14+ nastal problém se zobrazováním rozpočtu, více informací ZDE