Aktuality

Avízo k prodloužení výzvy č. 30 - Realizace pilotních projektů přeměny energeticky náročných městských budov na budovy s téměř nulovou spotřebou energie - více v Aktualitách   ***   Průběžný stav věcného hodnocení projektů předložených do výzvy č. 34 – stav k 11. 7. 2018   ***   Byla vydána nová verze Pravidel pro žadatele a příjemce účinná od 3. 5. 2018. Novou verzi včetně přehledu změn naleznete ZDE   ***   

Známe vítěze vánoční soutěže s pražským operačním programem, kterou vyhlásila radní Ropková

V úterý, 19. 12. po 20. hodině večerní skončila naše vánoční soutěž o tři 1 TB externí disky!

Vánoční soutěž vyhlásila v pondělí, 18. prosince, radní hl. m. Prahy pro oblast školství a evropských fondů, Irena Ropková, na Facebooku hl. m. Prahy, www.facebook.com/PrahaEU.

Všem zájemcům byla položena stejná otázka:  Jakou celkovou částku z pražského operačního programu schválilo Zastupitelstvo hlavního města Prahy k 15. prosinci na projekty žadatelů o podporu v prioritní ose 4 Podpora vzdělávání a zaměstnanosti?

 

Správná odpověď je, že z evropských fondů přiteklo na podporu pražských škol a aktivit ve vzdělání dosud 1 330 437 072,40 Kč. A tato částka není zdaleka finální!  Na tomto webu se můžete v sekci Realizované projekty dočíst, na co vše byly peníze smysluplně využity a co dobrého Pražanům přinesly nejen v oblasti školství, ale i např. v dopravě, energetických úsporách a vědě a výzkumu, kam směřovaly další 3,2 mld.

Děkujeme za hojnou účast v soutěži!

Tři externí 1TB disky Maxtor M3 Portable získávají:

  1. Kamil Jiránek
  2. Zdeněk Bíza
  3. Tereza Dolejšová

GRATULUJEME!!!

Pravidla soutěže ke stažení ZDE

grafika_Vánoční soutěž

 

Aktuality


12.7.2018

Semináře pro příjemce 20. výzvy


Semináře pro příjemce 20. výzvy, více informací ZDE