Aktuality

Dne 18. 4. 2018 byla u projektů předložených ve výzvě č. 34 ukončena první fáze hodnocení a výběru projektů „kontrola přijatelnosti a formálních náležitostí“. ZDE   ***   Upřesnění pro žadatele k vyplnění datové položky „Datum výchozí hodnoty indikátoru“ v rubrice Aktuality   ***   Pro příjemce byla publikována ČJ-AJ Karta účastníka - rubrika Aktuality   ***   15. 3. vyšlo první letošní číslo Zpráv z pólu. Bulletin je ke stažení zde.   ***   Zaměstnanci Magistrátu mohou přihlásit své děti do 2 podnikových dětských skupin. Více info s sekci Aktuality.   ***   

Známe vítěze vánoční soutěže s pražským operačním programem, kterou vyhlásila radní Ropková

V úterý, 19. 12. po 20. hodině večerní skončila naše vánoční soutěž o tři 1 TB externí disky!

Vánoční soutěž vyhlásila v pondělí, 18. prosince, radní hl. m. Prahy pro oblast školství a evropských fondů, Irena Ropková, na Facebooku hl. m. Prahy, www.facebook.com/PrahaEU.

Všem zájemcům byla položena stejná otázka:  Jakou celkovou částku z pražského operačního programu schválilo Zastupitelstvo hlavního města Prahy k 15. prosinci na projekty žadatelů o podporu v prioritní ose 4 Podpora vzdělávání a zaměstnanosti?

 

Správná odpověď je, že z evropských fondů přiteklo na podporu pražských škol a aktivit ve vzdělání dosud 1 330 437 072,40 Kč. A tato částka není zdaleka finální!  Na tomto webu se můžete v sekci Realizované projekty dočíst, na co vše byly peníze smysluplně využity a co dobrého Pražanům přinesly nejen v oblasti školství, ale i např. v dopravě, energetických úsporách a vědě a výzkumu, kam směřovaly další 3,2 mld.

Děkujeme za hojnou účast v soutěži!

Tři externí 1TB disky Maxtor M3 Portable získávají:

  1. Kamil Jiránek
  2. Zdeněk Bíza
  3. Tereza Dolejšová

GRATULUJEME!!!

Pravidla soutěže ke stažení ZDE

grafika_Vánoční soutěž

 

Aktuality


19.4.2018

Ukončena první fáze hodnocení a výběru projektů ve výzvě č. 34


Dne 18. 4. 2018 byla u projektů předložených ve výzvě č. 34 ukončena první fáze hodnocení a výběru projektů „kontrola přijatelnosti a formálních náležitostí“. ZDE


9.4.2018

Aktualizace harmonogramu výzev na rok 2018 (verze 2 platná od 9. 4. 2018)


Dne 9. 4. 2018 došlo k aktualizaci harmonogramu výzev na rok 2018. Více informací ZDE