Aktuality

Dne 5. 12. 2018 byla vyhlášena výzva č. 49 - Začleňování a podpora žáků s odlišným mateřským jazykem. Bližší informace naleznete ZDE   ***      ***   Byl schválen harmonogram výzev pro rok 2019, blíže ZDE.   ***   

Vyhlašujeme soutěž s pražským operačním programem Praha – pól růstu ČR o sety s krokoměrem a piknikovou dekou!

Soutěž probíhá na Facebooku Magistrátu hlavního města Prahy (www.facebook.com/PrahaEU) do 5. 9. 2018 a zapojit se může každý! Stačí dat like soutěžnímu příspěvku a tipnout nejpřesnější odpověď na soutěžní otázku přímo do komentáře.

Finanční podpora z Operačního programu Praha – pól růstu ČR směřovala mimo jiné do modernizace stanic pražského metra, snížení energetické náročnosti dopravy a zvýšení bezpečnosti cestujících. Náročnou rekonstrukcí prošla také stanice metra Anděl, kde došlo k výměně a inovaci tří eskalátorů vedoucích z nástupiště metra do severního vestibulu.

Soutěžní otázka zní:

Kolik schodů celkem mají tři nové eskalátory stanice metra Anděl vedoucí k OC Smíchov?

Správnou odpověď na naši otázku zveřejníme ihned po skončení soutěže zde na webu a facebookové stránce Magistrátu. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!

Vyhrává 5 nejpřesnějších odpovědí.

Pravidla soutěže ke stažení ZDE

Informace o ochranně osobních údajů ZDE

Aktuality


5.12.2018

Vyhlášení výzvy č. 49 – Začleňování a podpora žáků s odlišným mateřským jazykem


Dne 5. 12. 2018 byla vyhlášena výzva č. 49 – Začleňování a podpora žáků s odlišným mateřským jazykem. Bližší informace naleznete ZDE