Aktuality

Posunutí vyhlášení výzev č. 51 a 52 (PO4)   ***   Posunutí vyhlášení výzev č. 46, 47 a 53 (PO3)   ***   Zastupitelstvo hl. m. Prahy dne 24. ledna 2019 schválilo poskytnutí podpory druhému projektu předloženého v rámci 42. výzvy.   ***   Aktualizace pokynů pro evidenci podpory poskytnuté účastníkům projektů v IS ESF 2014+, více informací ZDE   ***   

Vyhlašujeme soutěž s pražským operačním programem Praha – pól růstu ČR o sety s krokoměrem a piknikovou dekou!

Soutěž probíhá na Facebooku Magistrátu hlavního města Prahy (www.facebook.com/PrahaEU) do 5. 9. 2018 a zapojit se může každý! Stačí dat like soutěžnímu příspěvku a tipnout nejpřesnější odpověď na soutěžní otázku přímo do komentáře.

Finanční podpora z Operačního programu Praha – pól růstu ČR směřovala mimo jiné do modernizace stanic pražského metra, snížení energetické náročnosti dopravy a zvýšení bezpečnosti cestujících. Náročnou rekonstrukcí prošla také stanice metra Anděl, kde došlo k výměně a inovaci tří eskalátorů vedoucích z nástupiště metra do severního vestibulu.

Soutěžní otázka zní:

Kolik schodů celkem mají tři nové eskalátory stanice metra Anděl vedoucí k OC Smíchov?

Správnou odpověď na naši otázku zveřejníme ihned po skončení soutěže zde na webu a facebookové stránce Magistrátu. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!

Vyhrává 5 nejpřesnějších odpovědí.

Pravidla soutěže ke stažení ZDE

Informace o ochranně osobních údajů ZDE